Facebook

Wydarzenia

Msza Święta w Działoszycach

W kolejny dniu pielgrzymowania pątnicy 42. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zatrzymali się na postoju w Działoszycach, gdzie w kościele pw. Trójcy Świętej uczestniczyli w Eucharystii, sprawowanej pod przewodnictwem abpa Adama Szala, metropolity przemyskiego. Tego dnia pielgrzymi ofiarowali swój trud i modlitwę, jako dziękczynienie Bogu za powołania kapłańskie,…

Rozmowa dnia: Ja jestem Dobrym Pasterzem

Ósmy dzień pielgrzymowania na Jasną Górę, 11 lipca 2022 r., przebiega pod hasłem „powołanie”. Tematem dnia są słowa „Ja jestem Dobrym Pasterzem…” (J 10, 11)a intencją modlitwa o kapłanów według Serca Bożego. Gościem „Rozmowy dnia” był ks. prał. Zbigniew Suchy, który mówił jak bardzo ważna jest modlitwa o nowe i święte…