Facebook

Wydarzenia

Brzozów: Grupa św. Wojciecha wyruszyła na pielgrzymi szlak

Grupa św. Wojciecha tradycyjnie już rozpoczęła swe wędrowanie na Jasną Górę od spotkania w kościele pw.  Przemienienia Pańskiego w Brzozowie. Pielgrzymi zgromadzili się na Eucharystii, którą wraz z kilkoma kapłanami celebrował bp Krzysztof Chudzio. Witając zgromadzonych w świątyni pielgrzymów proboszcz brzozowskiej Bazyliki, ks. Franciszek Goch życzył, aby czas spędzony na…

Rozmowa dnia: Miłujcie waszych nieprzyjaciół

W poniedziałek, 4 lipca 2022 r., po raz 42.  wyruszyła Przemyska Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Przez najbliższe 12 dni pątnicy z całej Archidiecezji, będą przeżywać rekolekcje w drodze, którym przyświecać będzie hasło „Z Maryją niesiemy pokój”. Pielgrzymka jest wydarzeniem, w którym każdy z nas może wziąć udział. Oczywiście –…